SPORT:ZIELONA GÓRA:

Lechia tylko zremisowała z Gwarkiem [WIDEO]

Piłkarze Lechii Zielona Góra zremisowali z Gwarkiem Tarnowskie Góry 2:2 w zaległym meczu trzeciej ligi piłkarskiej.

Gospodarze mogą odczuwać olbrzymi niedosyt, bo stracili bramkę już w doliczonym czasie gry. Lechia z jednej strony żałowała niewykorzystanej szansy na zgarnięcie pełnej puli, z drugiej zaś z przebiegu całego meczu Gwarek zasłużył na punkt.

Pierwsza połowa nie stała na wysokim poziomie. Goście w 29 minucie zdobyli bramkę, ale Lechia wyrównała w 35 minucie za sprawą Igora Kurowskiego. Druga połowa rozpoczęła się od ataków gości, ale to zielonogórzanie zdobyli bramkę. W 66 minucie trafił Rafał Ostrowski. Gdy wydawało się, że Lechia dowiezie komplet punktów do końca, w 93 minucie goście wyrównali i mecz zakończył się rezultatem 2:2.