PIŁKA NOŻNA:WAŻNEZIELONA GÓRA:

Piłkarze Lechii w finale lubuskiego Pucharu Polski [ZDJĘCIA]

Pewne zwycięstwo odnieśli piłkarze Lechii Zielona Góra w półfinale Pucharu Polski na szczeblu lubuskim.

Zielonogórzanie zwyciężyli w Zbąszynku Syrenę aż 5:1. Nasz zespół do przerwy prowadził już 2:0, a w drugiej połowie tylko udokumentował swoją przewagę, zdobywając kolejne gole. Aż tak wysokiej wygranej nie spodziewał się drugi trener Lechii Michał Sucharek.

Spodziewaliśmy się trudnego spotkania. Wynik jest bardzo dobry. W pierwszej połowie był to wyrównany mecz, ale później “zawijaliśmy rywala”, wchodzimy do finału.

Lechia miała złe wspomnienia ze Zbąszynka jeśli chodzi o grę w Pucharze Polski, tym bardziej ten awans i wygrana może cieszyć.

My też mieliśmy przykre doświadczenie z poprzedniego pucharu. Zaważyło nasze doświadczenie i ogranie w trzeciej lidze. Zawodnicy wywiązywali się z założeń. Cieszymy się z awansu do finału.

Finał 12 czerwca w Kostrzynie nad Odrą. Lechia zagra z Wartą Gorzów, która pokonała w drugim półfinale Stal Jasień 1:0.

Zobaczcie zdjęcia z meczu, autorstwa DB Team/DariuszBiczynski.pl.