KULTURA:

[Kulturalne Przebudzenie] W świecie Iluzji – Rozmowa z Jeremiaszem Romejko

Na sam początek naszej rozmowy zapytaliśmy naszego gościa, o jego pierwsze doświadczenia ze światem iluzji, gdzie możemy ją znaleźć oraz okres czasu, jaki trzeba poświęcić, aby stać się profesjonalnym iluzjonistą.

Jeremiasz Romejko 1

Osób, które zawodowo zajmują się iluzją w Polsce jest bardzo mało. Jeśli jednak ktoś zdecyduje się na obranie tej drogi, powinien rozpocząć rzetelną naukę. W rozmowie z Jeremiaszem Romejko dowiedzieliśmy się, jak przebiega proces kształcenia osób zainteresowanych światem iluzji. Ważne jest, aby zobaczyć swoje błędy i poprawić je pod okiem doświadczonych iluzjonistów. Jak się okazuje iluzja jest to dość dobrze opłacalna sztuka?

Jeremiasz Romejko 2

Jeremiasz Romejko 4

Magia fascynuje ludzi od wieków. Jak się okazuje nie jest to tylko przysłowiowe „wyciąganie królika z kapelusza” czy karciane sztuczki? W dzisiejszej magii odnajdujemy również inne rekwizyty oraz sposoby jej prezentowania.

Jeremiasz Romejko 3

Jeremiasz Romejko 5

Bycie iluzjonistą wcale nie jest takie proste. Wykonywane przez nich show wywołują u większości ludzi zazwyczaj pozytywne odczucia. Zdarza się jednak, ze wśród publiczności znajdują się osoby, którzy na siłę próbują udowodnić swoje racje. Na sam koniec naszej rozmowy zapytaliśmy naszego gościa, jak radzi sobie z takimi ludźmi, o jego doświadczenia z prowadzeniem videobloga oraz o najbliższe plany na przyzłoć.

Jeremiasz Romejko 6

Tu możecie zobaczyć sztuczki Jeremiasza Romejki.

 

Prosimy Was o pomoc w imieniu naszych Artystów. Jeżeli możecie ją zaoferować, albo wiecie, gdzie w danym celu powinni "uderzyć", dajcie znać w komentarzach, na czacie, w mailu (kulturalneprzebudzenie@gmail.com), czy też telefonicznie, lub wprost – Artystom. KULTURALNE PRZEBUDZENIE to nie tylko kultura od kuchni i informacje o najciekawszych wydarzeniach artystycznych. Założyłyśmy, że ma to być również przestrzeń dla początkujących muzyków i wszelkiej maści twórców. Jeżeli chcecie pokazać się szerokiej publiczności, piszcie na adres: kulturalneprzebudzenie@gmail.com i kontaktujcie się nami za pośrednictwem facebook'a.

 

 

Autor: Karina Nicińska

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00