ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Jak połączyć swoją wiedzę i poznane technologie, by mieć nieskończone możliwości na przyszłość?

Wskocz już dziś do świata video rozrywki jutra i dowiedz się, jak robią to najlepsi, i jak Ty możesz na tym zyskać.
Jak? Dołącz do wykładu online 24 maja 2022, wtorek, godz. 12:45 link tutaj.

Wi-Fi… czyli Connectivity w naszych domach teraz i jutro

To wciągająca opowieść o technologiach przyszłości, które już dziś kreują świat rozrywki video. Nowe standardy Wi-Fi: Wi-Fi 6, Wi-Fi 6E i Wi-Fi 7, inteligentne sieci bezprzewodowe, i nowoczesne rozwiązania typu Mesh, to codzienność inżynierów w ADB, która w domu wielu z nas pojawi się za 2, 3 lata.

W tym sezonie spotkań z ADB poznasz specyfikę pracy w Labie tworzącym produkty, z których korzystają miliony użytkowników, w tym pewnie i Ty!

Jak na spotkanie z inżynierami przystało będzie rzeczowo i praktycznie. Dowiesz się także, jak wykorzystać swoją wiedzę i technologie, które znasz, żeby wystartować, dołączyć do zespołu ekspertów i wspólnie projektować, rozwijać i dostarczać rozwiązania dla światowych operatorów telekomunikacyjnych i Pay-TV takich jak: CANAL+, Telenor, Vectra, polsat box, Netia, Swisscom czy też Foxtel.

Dołącz do wydarzenia – subskrybuj kanał pełny możliwości.

Ekspercka obsada:

Piotr Grzelka, Hardware Engineering Expert w ADB. Piotrek pracuje w ADB od 2005 roku, a od 2014 zarządza grupą Wireless. Jest to Lab badawczo-rozwojowy działający na pograniczu hardware i software, który tworzy prototypy produktów z wykorzystaniem technologii bezprzewodowych (w tym Wi-Fi) oraz satelitarnych, naziemnych i kablowych w standardzie Digital Video Braodcasting (DVB).

Blisko współpracuje z największymi dostawcami najnowszych technologii układów scalonych wykorzystywanych w urządzeniach elektronicznych do użytku domowego takich jak Access Point/Gateway czy Set-Top Box.

Piotr to absolwent Politechniki Wrocławskiej na wydziale Elektroniki, kierunku Elektronika i Telekomunikacja, specjalizacja telekomunikacja mobilna. Brał udział w projekcie realizowanym razem z Europejską Agencją Kosmiczną nt. satelity studenckiego. Ukończył studia magisterskie z wyróżnieniem dziekana, brał udział w konferencjach naukowych oraz jest autorem artykułów naukowych. Ma na swoim koncie także patenty z dziedziny telekomunikacji.

Wydarzenie organizowane we współpracy z Wydziałem Informatyki Elektrotechniki i Automatyki UZ.

Dołącz do zespołu ADB!

Poznaj ofertę praktyk, która Cię zaskoczy. Zobacz pakiet ofert pracy.

BACK TO BASICS. ENGINEERING FIRST! With the good basics you will have endless options

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00