PIŁKA NOŻNA:ZIELONA GÓRA:

A-klasa: Grad bramek w hicie kolejki!

Mecz trzeciej drużyny w tabeli z wiceliderem, z definicji powinien być zacięty. W tym przypadku, było zupełnie inaczej. Podrażniony ostatnią porażką w Smardzewie, TS Masterchem Przylep, rozgromił w grupie I A-klasy rezerwy Cariny II Gubin aż 21:0!

Oprócz wymagającego przeciwnika, goście zmagali się także z problemami kadrowymi, a w przerwie, przy wyniku 9:0, rozważali nawet rezygnację z dalszej gry. Ostatecznie, druga połowa się odbyła, a gospodarze, choć dokonali licznych zmian, nie zwalniali tempa, pieczętując najwyższą wygraną w tym sezonie.

Pięciokrotnie do siatki rywala trafił Maciej Kononowicz, czterokrotnie Jakub Księżniak i Kacper Bednarczyk, trzykrotnie Maciej Enkot, dwukrotnie Dawid Czarnecki oraz Adrian Weryszko, a jedno trafienie dołożył Filip Sucholas.

Najbliższy mecz z udziałem drużyny z Przylepu, odbędzie się w przyszłą sobotę, tj. 21.09, o 16:00. Spotkanie zostanie rozegrane w Budachowie, a rywalem TS-u Masterchem, będzie Spartak.