Dochód z tej wyjątkowej imprezy zostanie przeznaczony na pomnik (nagrobek) dla Michała.
Bilety w cenie 28 zł w przedsprzedaży i 35 zł w dniu koncertu są do nabycia w sklepie muzycznym Muz-art, klubie Roksana i w klubie Kawon.
Impreza rozpocznie się o 18.30 i potrwa do godziny 3 nad ranem.
Moim celem jest przekazanie ludziom bliskich mi treści, bez doczepiania do tego zbędnych etykietek, nazw, czy religii. Etykietki, czy cała otoczka, potrafią często zaburzyć przekaz, lub sprawić, iż wszystkie te rzeczy staną w pierwszym szeregu – przed słowami. Mój przekaz jest prosty, uniwersalny, ale niezmienny: świadomość, szacunek oraz miłość.
Vavamuffin to warszawski skład, grający muzykę reggae oraz raggamuffin z elementami dub i dancehall. Zespół zadebiutował w 2003 roku i szybko zdobył uznanie fanów w Polsce i za granicą (występowali m.in. w Niemczech, Finlandii, Chorwacji, Czechach). Obecnie trwają pracę nad ich czwartą płytą.
Eastwest Rockers to grupa, która łącząc reggae, dancehall i hip hop od pięciu lat rozpala ogień na swoich koncertach i przekazuje pozytywne wibracje, wszystkim którzy biorą udział w ich imprezach. Skład ma na swoim koncie dwa krążki.
Xiądz Maken (JVSS) – DJ Bass Reprodukktor Xiądz Maken I, założyciel JVSS, to selektor muzyki, MC i sceniczny performer. Na co dzień prowadzi agencję koncertową i od lat zaprasza do Polski wielu znakomitych artystów z zagranicy. Joint Venture to pionierzy polskiej sceny sound system. Prezentują radykalne brzmienia muzyki roots: elektro dub, old school dub, world club beat, asian beats, reggae.
Kosmos Mega Sound – to soundsystem, który od szesnastu lat miksuje reggae, ska i elektroniczne Beaty. Każda ich impreza to wycieczka w świat różnorodnej i zawsze wciągającej muzyki.
Tupot Białych Mew to jedyna w swoim rodzaju orkiestra bębniarska. Podczas ich koncertów można usłyszeć brzeminia takich instrumentów jak; djembe, dundun, conga, bęben basowy zwany pieszczotliwie „Berta”, liczne „przeszkadzajki” oraz perkusja. Członkowie zespołu żartują, że ich muzyka przy bębniarzach z Czarnego Lądu brzmi jak… tupot białych mew.
Splendid Sound – to czterech selektorów z Wrocławia, którzy potężnie działają i wciąż się rozwijają, a wszystko po to, by nieść kaganek jamajskiej oświaty w najodleglejsze zakamarki Polski i Europy.
Autor: Malwina Ławicka