PIŁKA NOŻNA:WAŻNEZIELONA GÓRA:

Lechia pewnie wygrywa ze Stilonem! [WIDEO]

Kapitalna inauguracja trzecioligowego sezonu na „dołku”! Lechia Zielona Góra wygrała ze Stilonem Gorzów 2:0 (2:0).

Bramki dla zielonogórzan zdobywali obrońcy, świetnie puentując rzuty różne. Najpierw do siatki rywali trafił Rafał Ostrowski, w ósmej minucie spotkania, a tuż przed przerwą wynik podwyższył Igor Kurowski.

Lechia była zespołem szybszym, lepiej zorganizowanym i kolejne bramki mogła jeszcze zdobyć po przerwie. Zabrakło jednak skuteczności i momentami nieco szczęścia.

To drugi triumf podopiecznych Sebastiana Mordala w tym sezonie, po ubiegłotygodniowej wygranej u beniaminka, Podlesianki Katowice 2:0. Za tydzień Lechia zagra ponownie w derbach, tym razem z beniaminkiem Polonią Słubice, na wyjeździe.