PIŁKA NOŻNA:ZIELONA GÓRA:

Lechia wreszcie zwycięska! Po karnym w doliczonym czasie gry! [WIDEO]

Dwa miesiące czekania, osiem meczów bez zwycięstwa i koniec! Lechia Zielona Góra pokonała Gwarka Tarnowskie Góry 2:1 (1:0). Obie bramki dla ekipy Andrzeja Sawickiego zdobył Mateusz Surożyński.

Popularny “Suro” otworzył wynik już w siódmej minucie, okazałym strzałem zza pola karnego. Zwycięstwo przypieczętował już w doliczonym czasie spotkania, wykorzystując rzut karny. Goście wcześniej wyrównali po zmianie stron za sprawą gola Jakuba Kaczmarka i w drugiej połowie byli zespołem lepszym nawet mimo tego, że ostatni kwadrans grali w dziesiątkę.

Lechia po tym meczu jest na jedenastym miejscu, z dorobkiem 40 pkt. Kolejne spotkanie zielonogórzanie zagrają w sobotę, w Polkowicach z Górnikiem.

Zobaczcie zwycięską bramkę i pomeczowe wypowiedzi. Zapraszamy tez w piątek na program Piłkarska Zielona Góra. O 11:15 naszym gościem będzie bramkarz Lechii Wojciech Fabisiak.