AZS:UCZELNIA:ZIELONA GÓRA:

Piłkarze ręczni AZS-u z drugą porażką w tym sezonie [WIDEO]

Po derbowym starciu z Zewem Świebodzin, zawodników Olimpu AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego, czekał sobotni mecz z UKS-em Olimp Grodków. Początkowo, spotkanie miało odbyć się w Grodkowie, jednak z uwagi na sytuację panującą w południowej części Polski, został rozegrany w Zielonej Górze.

Fakt ten, nie przeszkodził drużynie gości w odniesieniu zwycięstwa. Grodkowianie pokonali AZS 32:30.

Lepiej w tę rywalizację weszli goście, którzy po kilku minutach gry, prowadzili 5:2. Choć gospodarze dzielnie walczyli, po pierwszej połowie meczu, przegrywali 13:16. W drugiej odsłonie spotkania, widzieliśmy nieudaną pogoń Akademików, którzy, choć drugą połowę wygrali, ostatecznie musieli uznać wyższość drużyny z Grodkowa.

Podopieczni trenera Ireneusza Łuczaka, następne spotkanie również rozegrają u siebie, a przeciwnikiem będzie SPR Purina Kąty Wrocławskie. Ten mecz w sobotę, 28 września o 18:00.