Bez filozofii. Szczypiorniści dostali baty w Kątach Wrocławskich. Powtórzył się zatem scenariusz z początku sezonu, ale porażki znaczniejszych rozmiarów.
Czołowej trójce tabeli, mimo sporych chęci i nadziei, Olimp AZS UZ nie urwał chociaż punktu. A szkoda bo kilka razy byli w zasięgu. Wspominamy pierwsze mecze sezonu kiedy minimalne porażki z aspirującymi do walki o awans drużynami były niczym wiatr w żagle dla akademików. Wtedy było też blisko by sprawić niespodziankę przeciwko SPR Purinie Kąty Wrocławskie. W rewanżu jednak nie było złudzeń i lider pierwszej ligi grupy B wygrał z Olimpem AZS UZ 37:18. To trzecia porażka z rzędu naszych szczypiornistów, a więc deja vu z początku rozgrywek. Tyle, że rozmiary przegranych, poza ubiegło tygodniową w Grodkowie, dużo większe. Ku poprawie nastrojów czekamy na mecz ze Spartakusem Buk przy Szafrana, który zaplanowano na 15.02.
Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.
Funkcjonalne
Zawsze aktywne
Przechowywanie lub dostęp do danych technicznych jest ściśle konieczny do uzasadnionego celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie żądanej przez subskrybenta lub użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.
Preferencje
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie prosi subskrybent lub użytkownik.
Statystyka
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych.Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do anonimowych celów statystycznych. Bez wezwania do sądu, dobrowolnego podporządkowania się dostawcy usług internetowych lub dodatkowych zapisów od strony trzeciej, informacje przechowywane lub pobierane wyłącznie w tym celu zwykle nie mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika.
Marketing
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.