LUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Samorząd: Naboru wniosków już nie będzie

Nie będzie nowego naboru wniosków w ramach konkursu Lubuskich Bonów Wsparcia Przedsiębiorców. Zarząd województwa przedstawił swoje stanowisko w tej sprawie ustosunkowując się do licznych pytań przedstawicieli lubuskich firm. 

Przypomnijmy, samorząd miał do rozdysponowania kwotę  30 milionów złotych na walkę ze skutkami pandemii koronawirusa w naszym regionie. Nabór rozpoczęto 1 lipca. Operatorzy : Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze  i Zachodnia Izbę Przemysłowo – Handlowa w Gorzowie Wlkp. bardzo szybko, bo po 22 minutach otrzymały 300 wniosków, bo na taką liczbę był przewidziany konkurs.

Jak czytamy w oświadczeniu – „zasady konkursu były znane z wyprzedzeniem”. Nowego naboru nie będzie.

[gview file=”https://wzielonej.pl/wp-content/uploads/2020/07/2020-07-08-stanowisko-w-sprawie-czasu-naboru-lbwp-wersja-ost-wz.docx”]
Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00